VistaScan Mini Easy 2.0

Značka: Dürr Dental

Skener paměťových fólií pracuje s nejnovější technologií paměťových fólií a v kombinaci s VistaScan paměťovou fólií IQ umožňuje mnoho nových funkcí AI.

Kód: 2144110001
246 000 Kč –23 % 189 000 Kč 156 198 Kč bez DPH
VistaScan Mini Easy 2.0
Značka: Dürr Dental
VistaScan Mini Easy2..01 Produktbild
Akce Novinka
246 000 Kč –23 %

Doprava ZDARMA od 3 000 Kč

Věrnostní program pro registrované zákazníky

Férový přístup pro všechny

Kvalitní produkty jsou samozřejmostí

U nového zařízení VistaScan Mini Easy 2.0 není futuristický pouze design. Nejmodernější je také technologie, která za ním stojí. Skener paměťových fólií pracuje s nejnovější technologií paměťových fólií a v kombinaci s VistaScan paměťovou fólií IQ umožňuje mnoho nových funkcí AI. Společně s vynikající kvalitou obrazu osvědčené technologie PCS tak bude vaše zubní ordinace trvale zajištěna i do budoucna.

Balení obsahuje:

  • 2x fólie IQ S0
  • 4x fólie IQ S2
  • 100x ochranní obaly S0
  • 300x ochranné obaly S2
  • vodící destičky pro S0 a S2

Kvalita a efektivita potřebují inteligentní funkce
Pro využití maxima svého potenciálu pracuje zařízení VistaScan Mini Easy 2.0 výhradně s VistaScan paměťovými fóliemi IQ. V této kombinaci nabízí nejen osvědčenou technologii a vynikající kvalitu snímku, ale také mnoho nových funkcí, které výrazně zvyšují pohodlí, efektivitu a bezpečnost.

Rychlé a snadné načtení
Díky koncepci Easy Feed lze paměťové fólie ihned postupně a velmi rychle skenovat. Zařízení VistaScan Mini Easy 2.0 umí načítat veškeré intraorální formáty paměťových fólií.

Nejdůležitější formáty
Dodávka obsahuje všechno, co budete potřebovat k načtení paměťové fólie IQ velikosti 0 a 2.

Barevný skleněný displej
Barevný skleněný displej s vysokým rozlišením nabízí velmi komfortní uživatelské rozhraní.

Vynikající kvalita obrazu díky PCS
Zařízení VistaScan Mini View 2.0 dokáže díky technologii PCS spolehlivě zobrazit kazové léze už v počáteční fázi nebo nejjemnější kostní struktury.

Snadné připojení
Pomocí rozhraní LAN lze zařízení VistaScan Mini Easy 2.0 snadno integrovat do sítě.

VistaSoft AI – včetně automatizace:

1. Automatická rotace obrazu - algoritmus založený na umělé inteligenci VistaSoft kontroluje na základě zobrazené anatomie orientaci intraorálních rentgenových snímků a v případě potřeby automaticky opraví rotaci snímku. To vám ušetří cenný pracovní čas.

2. Automaticky kontroluje kvalitu paměťových fólií - v kombinaci se systémem VistaScan paměťových fólií IQ provádí Vistasoft AI automatickou kontrolu kvality paměťové fólie pro každý intraorální snímek. Tím je zajištěno zachování vynikající a trvalé kvality snímku.

3. Detekce nesprávné strany expozice - VistaSoft AI automaticky detekuje potenciální špatnou stranu expozice paměťové fólie a odpovídajícím způsobem upozorní uživatele.

4. VistaSoft 3D - pro zařízení VistaSoft je součástí balíčku plná licence na rentgen 2D a 3D, umožňující prohlížení a zpracovávání údajů ve formátu 2D a 3D i bez vlastního zařízení CBCT.

VistaScan Mini Easy 2.0 – Presentation and handling

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: