HDT => DENTSPLY SIRONA

Naše společnost působí na dentálním trhu již od roku 2007, kdy začala s prodejem stomatologické techniky. Během necelých 16. let jsme rozšířili naši nabídku na téměř kompletní sortiment výrobků pro zubní ordinace i laboratoře. Nejdůležitějším cílem je pro nás zvyšovat nabídku a poskytovat lepší služby pro zákazníky a stát se jejich partnery. Díky našim dlouholetým zkušenostem poskytujeme kvalitní služby a kompletní servis. Naše společnost je mimo jiné autorizovaným servisním zástupcem firmy Dentsply Sirona, Maillefer a VDW. Provádíme záruční a pozáruční opravy koncovek a zařízení.

Do roku 2015 jsme prodávali veškerou techniku a materiál pouze formou osobního prodeje, v posledních letech mají zákazníci možnost nakupovat v našem internetovém obchodě. Pro běžné nákupy spotřebního zboží a snadné vyhledávání jsme kompletně upravili naše stránky, aby byly intuitivní a uživatelsky přívětivé. 

Zaměřili jsme se také na vzdělávání zubních lékařů a od roku 2018 pořádáme odborná školení pro zubní lékaře ve spolupráci se špičkovými zubními lékaři. Školení probíhají v pražském showroomu v Modřanech a konají se převážně na konci jara a začátkem podzimu.

Moderní technologie a špičková péče pro Vaše pacienty díky Dentsply Sirona
Nejdůležitějším rozhodnutím každého z nás je vybrat si takové technologie a vybavení, které budou bezproblémové a vydrží věky. Zubní ordinace a laboratoře představují druhé domovy. Útulné prostředí pro práci a každodenní péči o pacienty.
Stejně jako pro Vás, tak i pro nás je důležité poskytovat našim zákazníkům kvalitní služby a prodávat technologie zaručující ověřenou kvalitu. Proto naše produktové portfolio tvoří z 80 % technologie, vybavení a spotřební materiály výrobce Dentsply Sirona.

V roce 2020 jsme se stali největším prodejcem Dentsply Sirona v České republice. Jsme autorizovaný servis zubních souprav a rentgenů Dentsply Sirona. Navíc jsme přímými zástupci Dentsply Sirona, nabízíme záruční i pozáruční servis na koncovky a zařízení. Více informací se dozvíte v sekci Servis

Proč právě Dentsply Sirona?

  1. Ověřený výrobce - více než 124 let na trhu
  2. Zaručená kvalita a spolehlivost díky “made in Germany“
  3. Inovativní produkty posunující stomatologii dopředu
  4. Zaškolení od produktových specialistů přímo ve Vaší ordinaci

„Dentsply Sirona vzrostla ze skromných začátků – DENTSPLY International byla založena jako dodavatelská společnost pro zubní lékaře (Dentists’ Supply Company) v roce 1899 v New York City.“ 

Dentsply Sirona je americká společnost zaměřená na výrobu dentálního vybavení a dentálního spotřebního materiálu. Své produkty společnost prodává ve více než 120 zemích, z toho ve 21 zemích má i své vlastní továrny. Dentsply Sirona klade velký důraz na vzdělávání profesionálů ve stomatologii. Cílem je poskytnutí lepší, bezpečnější a rychlejší dentální péče zákazníkovi. Kurzy jsou pořádány zástupci Dentsply Sirona přímo ve Vaší ordinace po tel. domluvně nebo ve spolupráci s námi.

Dentsply Sirona disponuje největší platformou pro výzkum a vývoj v oboru s více než 600 vědci a inženýry. Jako lídr odvětví je Dentsply Sirona respektovaná za své inovace, produktový design a marketing. Kromě ceny Red Dot Awards získané za X-SMART iQ a CEREC SpeedFire Dentsply Sirona obdržela velké množství velmi uznávaných cen v rámci svého odvětví za klinicky relevantní produkty vysoké kvality. 

Produkty Dentsply Sirona mění životy více než šesti milionů pacientů denně – pomáhají jim jíst, mluvit a smát se. Jsme moc rádi, že jsme toho součástí a můžeme být pro naše i budoucí zákazníky pomocnými partnery při rozhodování a výběru.