MyLunos DUO - externí pískovačka s ultrazvukem

Značka: Dürr Dental

MyLunos Duo® spojuje pískování a ultrazvuk v jednom zařízení, umožňující kompletní ošetření zubů včetně parodontální profylaxe s flexibilní aplikací podle potřeb pacienta. Odstraňuje supragingivální a subgingivální zubní kámen ultrazvukem a zároveň odstraňuje zabarvení a biofilm práškovým tryskáním.

  • Akční cena platí do 30.6.2024
Kód: 2044900000
226 600 Kč –33 % 149 900 Kč 123 884 Kč bez DPH
MyLunos DUO - externí pískovačka s ultrazvukem
Značka: Dürr Dental
mylunos duo
Novinka Tip
226 600 Kč –33 %

Doprava ZDARMA od 3 000 Kč

Věrnostní program pro registrované zákazníky

Férový přístup pro všechny

Kvalitní produkty jsou samozřejmostí

Aplikace podle potřeby
Během profylaktického či parodontálního ošetření lze pomocí funkcí Supra a Perio podle potřeby přepínat mezi supragingivální a subgingivální aplikací práškového tryskání. Dva různé profylaktické prášky Lunos® lze používat v rámci jednoduchého střídání. Kromě toho je možné v případě potřeby během ošetření přepnout z práškového proudu (polishing) na ultrazvuk (ultrasound). Ochrana proti ucpání: Stálý proud vzduchu spolehlivě zabraňuje usazeninám v systému hadic a chrání přístroj před ucpáním.

Vyměnitelné trysky Supra a Perio
Pro násadec MyLunos Duo® pro pískování jsou k dispozici dvě různé trysky pro supragingiváln a subgingivální použití. Lze s nimi otáčet o 360° a umožňují snadnější přístup do těžko přístupných oblastí v ústech pacienta. Obě trysky lze během ošetření rychle a snadno vyměnit, což umožňuje vysoce efektivní práci. Jedinečná kompatibilita trysek s handy pískovačkou MyLunos umožňuje flexibilní použití příslušenství.

duo

Flexibilní vodní systém
MyLunos Duo® má pro obě oblasti použití, pro pískování i ultrazvuk, pevnou přípojku vody a pro ultrazvuk navíc nasazovací nádržku na vodu o objemu 500 ml. Podle potřeby lze při aplikaci ultrazvuku zvolit vhodný přívod vody. Voda se ohřívá na teplotu, která je pro pacienta příjemná.

Scaler/Perio Scaler
Funkce pro aplikaci ultrazvuku s násadcem na skaler. V závislosti na typu nástroje lze zvolit vhodnou funkci při různých úrovních výkonu. Funkce scaleru je vhodná především pro supragingivální použití, zatímco funkce perio scaler je vhodná pro subgingivální ošetření.

Proplach
Funkce proplachování a čištění hadicových systémů v přístroji před použitím, před výměnou prášku během ošetření a pro opětovné zpracování po použití. Proplachování se aktivuje nožním spínačem. Ultrazvukový oplach trvá přibližně 23 sekund, leštící oplach trvá přibližně 40 sekund.

Ultrazvukové přístroje zahrnuté v prodejním balíčku MyLunos Duo:
S2 - nástroj s kratším pracovním hrotem, trojůhelníkovým průřezem (scaler)
P10 - nástroj s extra dlouhým, mírne zahnutým pracovním hrotem (supra a perio scaler)
P11 - nástroj se zalomením doprava a zahnutým pracovním hrotem (supra a perio scaler)
P12 - nástroj se zalomením doleva a zahnutým pracovním hrotem (supra a perio scaler)

Pro více informací použijte web výrobce: Zde

MyLunos DUO představení přístroje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: