ORTHOPHOS SL 3D

Značka: Dentsply Sirona

Revoluční technologie, patentované řešení pro polohování a extrémně všestranné funkce 2D / 3D hybridní jednotky

  • Cena na vyžádání
Kód: SIROSL3D
1 Kč 1 Kč bez DPH
ORTHOPHOS SL 3D
Značka: Dentsply Sirona

Doprava ZDARMA od 3 000 Kč

Věrnostní program pro registrované zákazníky

Férový přístup pro všechny

Kvalitní produkty jsou samozřejmostí

Pro ty, kteří chtějí víc
Špičkové 2D / 3D zařízení pro praxe s porozuměním nejnovějším technologiím a pro ty, kteří prostě chtějí více.Direct Conversion Sensor (DCS - senzor s přímou konverzí) přinesl revoluci do standardů panoramatického zobrazování - přináší jedinečnou ostrost. Technologie Sharp Layer poskytuje panoramatické snímky s automatickým zaostřováním, a to i v obtížných případech. Orthophos SL zaručuje snadné použití díky automatickému polohování, intuitivnímu ovládání s EasyPad a nabízí individuálně nastavitelné podsvícení pro exkluzivní vzhled a pocit.

  • Dokonalé snímky - unikátní DCS senzor
  • Spolehlivé ostré snímky - technologie ostré vrstvy
  • Komplexní panoramatické a cephalometrické programy
  • Bezpečné a osvědčené umístění pacienta
  • 3D podle Vašich potřeb - funkce nízké dávky a vysokého rozlišení
  • Flexibilní velikost
  • Optimální reprodukovatelnost snímků
  • Příjemná atmosféra - ambient podsvícení

 3D sls

DCS - Ostrost do detailu
Direct Conversion Sensor (DCS - senzor s přímou konverzí) přinesl revoluci do standardů panoramatického zobrazování. Rentgenové snímky přeměňovány přímo na elektrický signál a nedochází ke ztrátě signálu v důsledku konverze světla jako je tomu u běžných systémů. Výsledkem jsou snímky s extrémně vysokou a vysoce kontrastní úrovní ostrosti i při velmi nízké dávce záření.

shop  schop2  

Cephalometrické rentgenování
Orthophos SL 3D nabízí možnost kdykoli nainstalovat kefalometrické rameno. Navíc je možné rameno namontovat jak na pravou tak na levou stranou jednotky, aby bylo jisté, že se přístroj vejde do Vaší rentgenové místnosti. Cephalometrické programy, které pokrývají všechny ortodontické potřeby

Za použití příslušného senzoru získáte laterální a symetrické předozadní ap/pa kefalo snímky i snímky zápěstí. V případech retinovaných zubů se můžete vrátit zpět k výhodám 3D rentgenů a stanovit jejich přesnou lokaci.

PIA- asistent pro polohování
PIA (Patient Positioning & Image Assistant) je 10bodový koncept pro snadné polohování pacienta a rentgenové zobrazování a je především o dvou věcech: vysoké kvalitě snímků a komfortu pro pacienta a obsluhu rentgenu. PIA poskytuje podporu a zajišťuje nástroje pro zhotovení vysoce kvalitních snímků, potřebných pro analýzu léčby. Je zaměřen na ergonomii a komfort pacienta i obsluhy rentgenu. Patentovaný skusový blok automaticky zajistí správné naklonění hlavy, umístění pacienta v okluzní rovině, a spolu s 3bodovou fixací hlavy a pevnými madly pro stabilní polohu pacienta omezuje potřebu nežádoucích korekčních skenů.

Podsvícení
Díky výběru z více než 30 barev vytváří podsvícení (Ambient Light) pro Vašeho pacienta příjemnou atmosféru a dokonale ladí s moderním vzhledem ordinace.

 1583499639619

Přehled technických funkcí 3D modelů
3D

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D Zobrazení
Záruka: 12 měsíců

3D SL

PIA - asisent pro polohování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: