Axeos 2D/3D

Značka: Dentsply Sirona

Nejvšestrannější 2D/3D jednotka s velkým zobrazovacím polem a skvělou kvalitou obrazu pro praxe se širokým spektrem poskytovaných ošetření.

  • Cena na vyžádání 
Kód: AXEOS/RTG
1 Kč 1 Kč bez DPH

Doprava ZDARMA od 3 000 Kč

Věrnostní program pro registrované zákazníky

Férový přístup pro všechny

Kvalitní produkty jsou samozřejmostí

Zažijte ten rozdíl
Axeos byl vyvinut společně se zubaři a klinickými odborníky a nabízí nejširší škálu funkcí ze všech Dentsply Sirona extraorálních rentgenových přístrojů. Kromě excelentní kvality obrazu a velikostí 3D objemů šitých na míru je tato dentální zobrazovací jednotka plně optimalizovaná pro maximální komfort pacienta. Axeos neposkytuje jen kvalitní výkon a komfort, jeho design získal cenu díky integrované skříňce na doplňky se skusovým blokem a ambientnímu osvětlení.

4 objemy pro více možností
Velikosti objemů podle Vašich potřeb od  Ø 5 x 5.5 cm do Ø 17 x 13 cm
axeos

DCS - Ostrost pro jemné detaily
Direct Conversion Sensor (DCS - senzor s přímou konverzí) přinesl revoluci do standardů panoramatického zobrazování. Rentgenové snímky přeměňovány přímo na elektrický signál a bedochází ke ztrátě signálu v důsledku konverze světla jako je tomu u běžných systémů. Výsledkem jsou snímky s extrémně vysokou a vysoce kontrastní úrovní ostrosti i při velmi nízké dávce záření.
shop  schop2  shop3

PIA - asistent pro polohování pacienta
PIA je 10bodový koncept pro snadné určování polohy pacienta a rentgenové zobrazování a jde primárně o vysokou kvalitu obrazu a pohodlí pro pacienta a asistenta. PIA podporuje a poskytuje nástroje potřebné k zajištění vysoce kvalitních snímků pro analýzu léčby a zaměřuje se na ergonomii a pohodlí pro pacienta a asistenta. Patentovaná technologie skusového bloku například automaticky nastavuje správný sklon hlavy pacienta, polohuje pacienta v okluzní rovině, spolupracuje s 3bodovou fixací hlavy a pevnými rukojeťmi, aby zajistila stabilní polohování, omezující zbytečnou korekci.

IMG-Image-Axeos-Cabinet-01  IMG-Image-Axeos-Social-Media-Cabinet-04  IMG-Image-Axeos-Social-Media-Positioning-11


Vždy dobré spojení - chytrá konektivita pro chytrý trénink
Sidexis 4 se vyznačuje velkým množstvím dobře promyšlených rozhraní a konektivitou zařízení se softwarovem. S naším softwarem můžete plně využít digitální potenciál Vaší praxe a zároveň zjednodušit a urychlit virtuální komunikační kanály. Tímto způsobem se stanete architektem prostředí své vlastní praxe.

Programy Ceph, které pokrývají všechny ortodontické potřeby
Použitím vyhrazeného senzoru získáte boční a symetrické p.a. nebo a.p. stejně jako obrázky carpus.
U posunutých zubů můžete také použít 3D rentgenové záření k určení jejich přesné polohy.

Cephalometrické zobrazování
Axeos nabízí kdykoli možnost instalace cephalometrického ramene. Aby se vešlo do Vaší rentgenové místnosti, je možné ho namontovat buď na pravou nebo na levou stranu jednotky. Cephalometrické programy, které pokrývají všechny ortodontické potřeby. Za použití příslušného senzoru získáte laterální a symetrické předozadní ap/pa cephalo snímky i snímky zápěstí. V případech retinovaných zubů se můžete vrátit zpět k výhodám 3D rentgenů a stanovit jejich přesnou lokaci.

Ambient podsvícení
Axeos nabízí ambient podsvícení, aby Vašemu pacientovi co možná nejvíce zpříjemnil zážitek: více než 35 barev vytváří pro pacienta příjemnou, uklidňující atmosféru a dokonale splyne s moderním vzhledem Vaší praxe.

 1583745267904  1583744245254  1643804739861

Přehled technických funkcí 3D modelů
3D

Axeos

PIA - asistent pro polohování pacienta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: