ORTHOPHOS SL 2D

Značka: Dentsply Sirona

ORTHOPHOS SL je komplexním rentgenovým řešení pro každou praxi.

  • Cena na vyžádání
Kód: SIROSL2
1 Kč 1 Kč bez DPH
ORTHOPHOS SL 2D
Značka: Dentsply Sirona

Doprava ZDARMA od 3 000 Kč

Věrnostní program pro registrované zákazníky

Férový přístup pro všechny

Kvalitní produkty jsou samozřejmostí

Pro ty, kteří chtějí víc
Špičkové 2D zařízení pro praxe s porozuměním nejnovějším technologiím a pro ty, kteří prostě chtějí více Integrovaný Direct Conversion Sensor (DCS - senzor s přímou konverzí) přinesl revoluci do standardů panoramatického zobrazování - přináší jedinečnou ostrost. Technologie Sharp Layer poskytuje panoramatické snímky s automatickým zaostřováním, a to i v obtížných případech. Orthophos SL zaručuje snadné použití díky automatickému polohování, intuitivnímu ovládání s EasyPad a nabízí individuálně nastavitelné podsvícení pro exkluzivní vzhled a pocit.

Orthophos SL 2D spojuje bezkonkurenční kvalitu obrazu s vynikajícími pracovními postupy a důvěrou, která pochází přímo z německé kvality.
To znamená, že se můžete spolehnout na hledání ideální diagnózy pro každodenní ošetření.
Dohromady s intuitivním zobrazovacím softwarem Sidexis 4 se stává Orthophos SL komplexním rentgenovým řešení pro každou praxi.

  • Unikátní snímky - DCS senzor
  • Následné zaostření objektu
  • Optimálně umístěný snímek a jednoduchá reprodukovatelnost
  • Komplexní panoramatické a cephalometické programy - bitewing, sinus nebo ceph snímky
  • Bezpečné a osvědčené umístění pacienta
  • Příjemná atmosféra - ambient podsvícení
  • S technologií Orthophos SL 2D si vyberete nejlepší kvalitu obrazu ve 2D - a kdykoli budete moci přejít na 3D

PIA - asistent pro polohování pacienta
PIA (Patient Positioning & Image Assistant) je 10bodový koncept pro snadné polohování pacienta a rentgenové zobrazování a je především o dvou věcech: vysoké kvalitě snímků a komfortu pro pacienta a obsluhu rentgenu. PIA poskytuje podporu a zajišťuje nástroje pro zhotovení vysoce kvalitních snímků, potřebných pro analýzu léčby. Je zaměřen na ergonomii a komfort pacienta i obsluhy rentgenu. Patentovaný skusový blok automaticky zajistí správné naklonění hlavy, umístění pacienta v okluzní rovině, a spolu s 3bodovou fixací hlavy a pevnými madly pro stabilní polohu pacienta omezuje potřebu nežádoucích korekčních skenů.

DCS - ostrost do detailu
Direct Conversion Sensor (DCS - senzor s přímou konverzí) přinesl revoluci do standardů panoramatického zobrazování. Rentgenové snímky jsou přeměňovány přímo na elektrický signál. Nedochází ke ztrátě signálu v důsledku konverze světla jako je tomu u běžných systémů. Výsledkem jsou snímky s extrémně vysokou a vysoce kontrastní úrovní ostrosti i při velmi nízké dávce záření.

shop  schop2

Cephalometrické zobrazování
Orthophos SL 3D nabízí možnost kdykoli nainstalovat kefalometrické rameno. Navíc je možné rameno namontovat jak na pravou tak na levou stranou jednotky, aby bylo jisté, že se přístroj vejde do Vaší rentgenové místnosti.

Za použití příslušného senzoru získáte laterální a symetrické předozadní ap/pa kefalo snímky i snímky zápěstí. V případech retinovaných zubů se můžete vrátit zpět k výhodám 3D rentgenů a stanovit jejich přesnou lokaci.

Přehled všech 2D programů
2d

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 2D Zobrazení
Záruka: 12 měsíců

Orthophos SL 2D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: