SIROLaser Blue

Kód: 6540491
182 000 Kč 150 413 Kč bez DPH

Přístroj SIROLaser Blue je univerzálním dentálním laserem se širokým spektrem indikací (do 21 stomatologických zákroků), díky nejnovější technologii, která dovoluje slučovat hodnoty několika typů diod.
Je určen pro chirurgické výkony, koagulaci měkkých tkání v ústní dutině, bělení a biostimulaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozmanité možnosti
Dentální diodové lasery poskytují jasné výhody oproti konvenčním metodám ošetření: hojení ran většinou bez jizev a redukce choroboplodných zárodků. Pro pacienty znamená použití laserů menší pooperační bolest a tudíž menší potřebu medikace. A nejen to. Vaše praxe profituje také, protože spokojení pacienti jsou ten nejlepší způsob, jak si zajistit úspěch. Kompaktní SiroLaser Blue je první dentální diodový laser, který má modrou, infračervenou a červenou diodu. To mu umožňuje pokrýt více než 20 indikací – čímž nabízí rozmanité možnosti aplikace při Vaší každodenní práci.

Laser obsahuje

  • rukojeť z nerezové oceli s integrovaným spínačem, přídavné držadlo rukojeti
  • demonstrační sada jednorázových tipů
  • ohýbací nástroj pro určení tvaru hrotu
  • řezačka pro vlákna
  • 3 ks ochranných brýlí (pro zubaře, asistenta a pacienta

Využijte mnoha praktických vlastností:

  • Vylepšená redukce bakterií 
  • Menší pooperační bolest
  • Hojení ran většinou bez jizev

Přehled indikací
Ať už jde o tkáňovovou chirurgii, endodoncii, parodontologii nebo implantologii – SiroLaser Blue je možné použít všude. Jeho tři různé vlnové délky otevírají nové možnosti pro ošetření. Se SiroLaser Blue je možné léčit více než 20 různých indikací. V chirurgii můžete nahradit konvenční možnosti laserem SiroLaser Blue a v parodontologii/endodoncii je možné ho použít jako doplněk konvenční léčby.

Implantologie
Ošetření implantátu a jeho okolí, např. odkrytí implantátu, dekontaminace a vytvořeních jasných okrajů preparace pro otisky a skeny.

Parodontologie
Diodový laser je rovněž možné použít jako doplněk konvenční léčby pro ošetření gingiválního chobotu: například pro redukci choroboplodných zárodků a bakterií kromě běžného výplachu nebo pro snížení granulace na dně chobotu. Laser i zde rychle dosáhne dobrých výsledků.

Endodoncie
Po preparaci a výplachu kořenového kanálku se laser používá jako doplněk konvenčního ošetření. Laser účinně redukuje choroboplodné zákroky a bakterie v oblastech, kam se výplachová tekutina nikdy nedostane.

Chirurgie
Laser se používá jako alternativa ke konvenčním metodám ošetření. Výhody v chirurgii představují chirurgické řezy bez krvácení a sterilní operační pole. Pacient má podstatně menší pooperační bolesti, často nepotřebuje antibiotika a hojení je často bez jizev.

 sirolaser

Doplňkové parametry

Kategorie: SIROLaser Blue
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz