Compact i Classic

Kód: HDT0054
Značka: Planmeca
1 Kč 1 Kč bez DPH

Zubní souprava se základními funkcemi soupravy, nástrojů a křesla

  • Cena na vyžádání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přesvědčivě jednoduchá

Zubní souprava Planmeca Compact i Classic je ideální volbou pro potřeby všeobecné stomatologie. Funkční design pečlivě vybrané vlastnosti zubní soupravy jsou zárukou hladkého pracovního postupu a vynikající ergonomie.


Účelný design

Planmeca Compact i Touch poskytuje vysoký pracovní komfort. Kombinace všech ergonomických požadavků a pacientova nároku na pohodlí znamená skutečnou výzvu. Planmeca ji vyřešila navržením ultratenké a anatomicky přesné zádové opěrky pacientova křesla. Protože křeslo není upevněno k podlaze, ponechává mimořádný prostor pro nohy a podlaha pod ním se snadno udržuje v čistotě. Otočné skleněné plivátko je pro pacienta snadno přístupné a dodává soupravě čistý, hygienický a moderní vzhled. Plnění pohárku probíhá pouze tehdy, pokud je pohárek na svém místě. Uživatel může plnění pohárku a oplach plivátka individuálně nastavit. Plivátko lze snadno sejmout a vyčistit. Opěrka hlavy s dvojitým kloubem usnadňuje polohování hlavy pacienta a poskytuje dobrý pohled do ústní dutiny. 

Základní funkce soupravy a nástrojů

Stomatologická souprava Planmeca Compact i Classic je vybavena tradiční membránovou klávesnicí se základními funkcemi pro ovládání unitu, nástrojů a systému kontroly infekce. Klávesnice pro ovládání je integrována do nové robustní hliníkové konzoly. Hliník je materiál velmi odolný vůči desinfekčním přípravkům používaných ve stomatologické praxi. Pro usnadnění ovládání je klávesnice také k dispozici na rameni nástrojů asistenta.

Bezpečný provoz

Stabilní a pevná kovová konstrukce vydrží bezpečně zátěž až do 10ti násobku váhy pacienta. Planmeca Compact i má celistvý a hladký povrch, který se snadno udržuje v čistotě. Všechny části vystavené kontaminaci jsou chráněny kryty, které se dají snadno sejmout a sterilizovat. Díky patentované antikontaminační bariéře nemůže dojít k nasání kontaminovaného aerosolu do turbíny a hadic. Proplachování vnitřního rozvodu vody probíhá automaticky. Pravidelné používání tohoto systému zajistí odstranění mikrobiálního biofilmu. 

Kvalitní polstrování pro trvalý komfort

Polstrování ComfyTM je vyrobeno z odolné umělé kůže. Úzký tvar zajišťuje vynikající přístup k ošetřované oblasti. Bezešvé polstrování umožňuje snadnou údržbu.

Polstrování Ultra RelaxTM je vyrobeno z extrémně odolné umělé kůže a vysokoelastické pěny s paměťovým efektem. Toto komfortní polstrování se perfektně přizpůsobuje tvaru pacientova těla a přináší mu tak pohodlí po celou dobu, i velmi dlouhých, ošetření.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Planmeca Compact
Záruka: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz