Panoramatický rentgen Planmeca ProMax 2D

Kód: HDT0036
Značka: Planmeca
1 Kč 1 Kč bez DPH
Planmeca ProMax® je komplexní maxilofaciální snímkovací systém. Jeho konstrukce a princip činnosti vycházejí z nejnovějších vědeckých výzkumů.
 • Cena na vyžádání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokroková technologie

Přístroj Planmeca ProMax® je znám po celém světě pro své neuvěřitelně snadné ovládání a pro výjimečné pohodlí pacientů. Je vybaven vysoce sofistikovanou technologií SCARA, která umožňuje přesné a komplexní pohyby, tolik potřebné pro rotační maxilofaciální snímkování. Rentgenový přístroj Planmeca ProMax® nabízí největší výběr expozičních programů – jednoduše dokáže splnit všechny vaše klinické potřeby.

Dokonalé panoramatické snímky - pokaždé

Unikátní funkce Autofocus automaticky nalezne fokální vrstvu pomocí průzkumného snímku řezáků pacienta, pořízeného s velmi nízkou dávkou záření. Pro výpočet správné pozice následně systém použije orientační body pacientovy anatomie, pacient je tedy ihned v téměř dokonalé pozici. Výsledkem je dokonalý panoramatický snímek.
 
Neomezený rozsah pohybu
Revoluční technologie SCARA kombinuje elektromechanickou konstrukci s výpočtem tvaru dynamické rotace v reálném čase. Je tak možno optimalizovat snímkování u každého pacienta, ať už jsou diagnostické požadavky maxilofaciální stomatologie jakékoli. Precizní volné pohyby ramene přístroje umožňují používat širokou škálu snímkovacích programů, což u jiných přístrojů s fixní rotací není možné. SCARA nabízí vynikající snímací schopnosti pro všechny stávající i budoucí technologie.
 
Různé modely pro různé potřeby
Model Planmeca ProMax® 2D S3 se třemi klouby ramene (SCARA3) byl navržen tak, aby uspokojil všechny vaše potřeby v oblasti radiologie: panoramatické snímky, reálný extraorální bite-wing, snímkování temporomandibulárních kloubů (TMJ), snímkování sinus a 2D tomografii.
 
Model Planmeca ProMax® 2D S2 se dvěma klouby ramene (SCARA2) obsahuje základní programy pro panoramatické snímkování, extraorální bite-wing, TMJ a snímkování sinus
Oba modely je možno snadno aktualizovat pro 3D zobrazení.
 
Extraorální bite-wing
Přístroj Planmeca ProMax® umožňuje extraorální bite-wing, což oceníte zejména v parodontologii, u starších či dětských pacientů, u pacientů se silným dávivým reflexem a také v situacích, kdy pacient trpí bolestí. Extraorální skusové snímky pomáhají zvýšit efektivitu práce, protože ve srovnání s konvenčním intraorálním snímkováním vyžadují méně času.
 
Výhody extraorálního bite-wing:
 • Ideální pro pacienty – není potřeba žádné polohování senzoru
 • Interproximální kontakty zůstávají otevřené, zvyšuje se tak diagnostická hodnota snímku.
 • Větší diagnostická oblast než u intraorálních snímků
 • Více klinických dat: od řezáku po třetí molár
 • Vyšší produktivita - šetří čas a námahu v porovnání s konvenčním intraorálním snímkováním.
 • Lepší pocit pro pacienty – eliminuje dávení
 • Kvalitní cefalometrie pro ortodoncii
 • Všechny potřeby ortodoncie uspokojí náš výjimečný přístroj se sofistikovaným softwarem.
Cefalometrické snímkování pomocí přístrojů Planmeca ProMax®: 
Funkční opěrka hlavy se snadnou obsluhou zaručuje přesné polohování pro všechny cefalometrické projekce
Opěrky nosu a uší z karbonových vláken jsou mimořádně stabilní, hygienické a transparentní pro rentgenové záření 
Přístroj se automaticky nastaví pro cefalometrické snímkování a pak zvolí odpovídající kolimátor
Modul Planmeca Romexis® pro cefalometrickou analýzu:
 
 • Provádí cefalometrické analýzy a překrytí během několika minut
 • Plně přizpůsobitelné analýzy, šablony a reporty
 • Export a import do programu  Microsoft Excel
 • Skvělá investice do budoucnosti
 
Planmeca ProMax® 2D je vyroben s ohledem na budoucí aktualizace. Modulární struktura přístroje umožňuje snadnou konverzi pro různé snímkovací moduly, neboť počítačově řízené rameno SCARA je mimořádně flexibilní a umožňuje vám plně využívat nové snímkovací programy.
 
Rozhodnete-li se aktualizovat váš 2D přístroj na 3D nebo k němu přidat cefalostat, Planmeca pro vás má vždy řešení. Volitelné funkce lze instalovat před dodávkou přístroje nebo přidat později, díky čemuž je Planmeca ProMax nejuniverzálnější rentgenový přístroj na trhu.
 
Tomografie - hodnotný nástroj pro implantologii
Tomografický systém Planmeca ProMax® vytváří čisté tomografické řezy jakékoliv části horní či dolní čelisti nebo temporomandibulárních kloubů. U příčných nebo podélných řezů lze nastavit jakýkoliv úhel. Konstantní faktor zvětšení 1,5x spolu s kombinačním programem pak zajišťují přesnost měření.
 
Pozice a úhel tomografické expozice je automaticky nastaven dle zvoleného programu a místa snímkování. Pro jemné doladění pozice je možno použít pacientův otisk a pacientovu pozici pak snadno intuitivně nastavit pomocí joysticku. Přesnou stranu a orientaci tomografického řezu indikují dva laserové paprsky.
 
Digitální tomografie u přístroje Planmeca ProMax nabízí dva zobrazovací systémy: digitální lineární tomografii a Transtomografii®Inovativní patentovaný systém Transtomografie usnadňuje polohování pacienta a zvyšuje diagnostickou hodnotu snímků. Používá metodu vícenásobného kývání ramene k vytvoření lineárního tomografického efektu pomocí úzkého rentgenového paprsku.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Panoramatické zobrazení
Záruka: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz