Omnicam AC 2.0 Connect

Značka: Dentsply Sirona
AC Omnicam je bezprášková kamera se snímáním reálných barev s funkcí identifikace odstínu dle A–D vzorníku. Možnost použití jako intraorální kamery vč. pořizování snímků (fotek); použití i v ortodoncii a propojení s frézovacími centry; možnost návrhu inlay, onlay, korunek, můstků, abutmentů, konstrukcí a jiných.


Kód: 6371830
1 Kč 1 Kč bez DPH
Omnicam AC 2.0 Connect
Značka: Dentsply Sirona

Doprava ZDARMA od 3 000 Kč

Věrnostní program pro registrované zákazníky

Férový přístup pro všechny

Kvalitní produkty jsou samozřejmostí

Nová pracovní stanice (AC) "navržená pro moderní stomatologii s ohledem na zubního lékaře" a je vybavena dotykovým panelem a širokoúhlým pohyblivým dotykovým displejem 16: 9, nabízí vysoce intuitivní a ergonomickou pracovní plochu.
Nový AC bude nabízen v kombinaci s oběma skenery, Omnicam a Primescan.

Splňuje vaše potřeby pomocí softwarových konfigurací:

Omnicam AC se softwarem Connect včetně licence Connect SW 5 a licence Connect Center Case Inbox

Software Connect se používá pro digitální zobrazení a export dat prostřednictvím Connect Centra, který je součástí každého nového přístroje.
Software Connect již nyní obsahuje funkci exportu STL pro data modelu.

Nové řešení zvyšuje konektivitu jednotek Digital Impression tím, že nabízí zabezpečené připojení k laboratornímu softwaru třetí strany prostřednictvím portálu Connect Case Center Portal.
Všechny skenery Dentsply Sirona jsou dodávány s licencí Connect Case Center Inbox.

Přehled výhod:

  • Touchscreen a touchpad pro velmi pohodlné a intuitivní použití
  • Kinematika pro dokonalé ergonomické umístění
  • Kinematika pro dokonalé ergonomické umístění
  • Inteligentní hygienický koncept pro rychlou a snadnou dezinfekci
  • Koncepce pro plnou mobilitu s rezervou baterie delší než 60 minut

Skenování je tak snadné
Bezprašné skenování, bezkonkurenční manipulace a přesné 3D (celočelistní) skenování v přirozené barvě! Díky elegantnímu designu a nízké hmotnosti se Omnicam přirozeně hodí do vaší ruky, díky čemuž je skenování snadné, intuitivní a ergonomické jako kdykoli předtím. Kromě toho Omnicam umožňuje zjistit barvu skenovaných zubů. Díky tomu je Omnicam jedinečný multitalent a nabízí Vám vše, co potřebujete pro bezpečný krok do CAD / CAM.

Bezpráškové skenování1479389283946
Omnicam vám umožňuje provést bezprašné vyšetření přirozené zubní substance a dásní. Tím se ušetří další pracovní krok, snižuje se křivka učení a učiní se příjemnější a časově úspornější než kdy předtím.

Ergonomické a efektivní skenování
Omnicam sedí perfektně do ruky uživatele. Díky tenké konstrukci a kompaktnímu hrotu fotoaparátu není skenování zadních zubů problémem. Bez ohledu na to, zda pacient sedí ve vzpřímené poloze nebo se nakloní, můžete skenovat horní a spodní čelisti ergonomicky, aniž byste museli upravovat svou přirozenou pracovní polohu.
 
Digitální zobrazení jako nepřetržitý proces videa
Digitální dojem s Omnicam je nepřetržitý proces videa. Jednoduše vyjměte fotoaparát z držáku a důkladně přiložte Omnicam těsně podél zubů. Časově náročné přípravy pro přesný intraorální snímek nejsou nutné.

Přesné 3D obrázky v přirozené barvě
Přesný 3D model vám umožňuje jasně rozlišovat mezi okrajem zubu a gingivou.

1549210841563  1549211028942 1549359194405

Detekce odstínů
Nová funkce Shade Detection umožňuje analyzovat odstín každého zubu na základě vašeho snímání pomocí Omnicam. Tím získáte objektivní podporu a větší bezpečnost při výběru správného odstínu.Technické údaje
omican

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: