CEREC AC OMNICAM 2.0

Značka: Dentsply Sirona
  • CEREC AF Omnicam je bezprášková kamera se snímáním reálných barev s funkcí identifikace odstínu dle A–D vzorníku.
  • Koncept AF (Acquisition Flex) je vhodný pro flexibilní stolní verzi s mobilní kamerou. Skenování a projektování může být provedeno flexibilně a odděleně. Řešení je ideální pro více ordinací nebo dentální kliniky s  ordinacemi na několika místech nebo na různých podlažích a / nebo ordinace s omezeným prostorem.
  • Cena na vyžádání
Kód: 6431519
1 Kč 1 Kč bez DPH
CEREC AC OMNICAM 2.0
Značka: Dentsply Sirona

Doprava ZDARMA od 3 000 Kč

Věrnostní program pro registrované zákazníky

Férový přístup pro všechny

Kvalitní produkty jsou samozřejmostí

Skenování je tak snadné
Bezprašné skenování, bezkonkurenční manipulace a přesné 3D (celočelistní) skenování v přirozené barvě! Díky elegantnímu designu a nízké hmotnosti se CEREC Omnicam přirozeně hodí do vaší ruky, díky čemuž je skenování snadné, intuitivní a ergonomické jako kdykoli předtím. Kromě toho CEREC Omnicam umožňuje zjistit barvu skenovaných zubů v softwaru CEREC na základě vašeho skenování. Díky tomu je CEREC Omnicam jedinečný multitalent a nabízí Vám vše, co potřebujete pro bezpečný krok do CAD / CAM.

Bezpráškové skenování

1479389283946   maxresdefault

CEREC Omnicam vám umožňuje provést bezprašné vyšetření přirozené zubní substance a dásní. Tím se ušetří další pracovní
krok, snižuje se křivka učení a učiní se příjemnější a časově úspornější než kdy předtím.

Ergonomické a efektivní skenování
CEREC Omnicam sedí perfektně do ruky uživatele. Díky tenké konstrukci a kompaktnímu hrotu fotoaparátu není skenování zadních zubů problémem. Bez ohledu na to, zda pacient sedí ve vzpřímené poloze nebo se nakloní, můžete skenovat horní a spodní čelisti ergonomicky, aniž byste museli upravovat svou přirozenou pracovní polohu.
 
Digitální zobrazení jako nepřetržitý proces videa
Digitální dojem s CEREC Omnicam je nepřetržitý proces videa. Jednoduše vyjměte fotoaparát z držáku a důkladně přiložte CEREC Omnicam těsně podél zubů. Časově náročné přípravy pro přesný intraorální snímek nejsou nutné.

Přesné 3D obrázky v přirozené barvě
Přesný 3D model vám umožňuje jasně rozlišovat mezi okrajem zubu a gingivou. To umožňuje přesnou definici rozpětí při přípravě v průběhu následného projektování v softwaru CEREC.

1549210841563  1549211028942 1549359194405        

Detekce odstínů
Nová funkce Shade Detection umožňuje analyzovat odstín každého zubu na základě vašeho snímání pomocí CEREC Omnicam. Tím získáte objektivní podporu a větší bezpečnost při výběru správného odstínu.

Rychlé a přesné celoplošné skenování
Funkce "Kontrolované skenování" vám pomůže vytvořit digitální dojem celé čelisti rychle a přesně. Software je navržen tak, aby se snadno učil: Funkce zpětné vazby a podrobné pokyny Vás informují o tom, co musíte vždy dělat. Tato jednoduchá manipulace znamená, že zobrazení lze snadno přenést na svého asistenta. Digitální data umožňují rychlý export externím poskytovatelům služeb.
V současné době je tato funkce součástí softwaru CEREC Ortho, ale v létě bude k dispozici v softwaru CEREC.Technické údaje
omican

Další varianty CEREC AF Omnicam

  • CEREC AF OMNICAM  (Acquisition Flex) - Flexibilní stolní jednotka se softwarem pro konečnou modelaci a design zubů
  • CEREC AF OMNICAM CONNECT (Acquisition Flex) - Flexibilní stolní jednotka bez softwaru pro konečnou modelaci a design zubů

     1487188238304     1489864707701     2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: