Intraorální rentgen Planmeca ProX

Kód: HDT0019
Značka: Planmeca
1 Kč 1 Kč bez DPH
Nový intraorální rentgen Planmeca ProXTM poskytuje kvalitní snímky s vysokým rozlišením.
  • Cena na vyžádání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maximalizuje diagnostickou hodnotu

Díky praktickému designu a pokrokové technologii je tento rentgenový přístroj tou nejlepší volbou pro intraorální snímkování. Volně měnitelné expoziční parametry (kV, mA, expoziční čas) zvyšují diagnostickou hodnotu. Předem naprogramované nastavení zjednodušuje a urychluje proces snímkování. Nesymetrický tvar rentgenové hlavice umožňuje výjimečně jednoduché a přesné zaměření.
Účinný průběh práce
Planmeca ProXTM umožňuje intraorální snímkování technikami s krátkým i dlouhým tubusem. Navíc je možné použít pravoúhlý kolimátor pro maximální radiační ochranu. Stabilní rameno rentgenového přístroje poskytuje přesné polohování rentgenové hlavice bez záchvěvů. Díky rozmanitým možnostem montáže přístroje je jeho dosah dostatečný pro různé praxe.
 
Rychlé nastavení expozičních parametrů
Planmeca ProXTM má 66 předprogramovaných nastavení pro různé kombinace expozičních parametrů. Hodnoty se automaticky nastaví dle zvolené snímkované oblasti a diagnostických potřeb. Případně je možné expoziční parametry nastavovat i manuálně. Jednoduchá volba typu receptoru nastaví přeprogramované hodnoty na film, paměťovou folii nebo digitální senzor, což umožňuje rychlý přechod na novou snímkovací technologii bez nutnosti programování.
 
Kombinace s digitálním senzorem
Nejlepších výsledků je dosaženo, když se přístroj používá společně s digitálním systémem Planmeca ProSensor. Po expozici je snímek dostupný během několika vteřin, čas potřebný na intraorální vyšetření se tak zkracuje v porovnání s používáním paměťové folie nebo tradičního filmu.
 
Vysoce kvalitní intraorální rentgen
  • optimální snímky pro všechny diagnostické potřeby
  • rychlé a snadné použití
  • velikost ohniska 0,4mm
  • snadná integrace se systémem Planmeca ProSensorširoká škála možností instalace

Doplňkové parametry

Kategorie: Intraorální zobrazení
Záruka: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz