Intraorální senzor Planmeca ProSensor

Kód: HDT4142
Značka: Planmeca
1 Kč 1 Kč bez DPH
Dostupné tři velikosti senzorů odlišené jasnými symboly na magnetickém konektoru.
  • Cena na vyžádání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoké rozlišení, rychlost a odolnost

Intraorální senzor Planmeca ProSensor® představuje mimořádné spojení designu zaměřeného na pacienta s praktičností a odolností. Při jakémkoli typu ošetření vám zaručuje plynulost práce, vynikající kvalitu snímku a bezpečnost pacienta.

Chytré detaily

Všechny tři velikosti senzorů (0,1,2) jsou pro usnadnění práce označeny srozumitelným symbolem na magnetickém konektoru. Oblé hrany senzoru velikosti 2 výrazně zvyšují komfort pacienta. Kabel senzoru je zpevněn kevlarovým vláknem a obsahuje pouze dva vodiče – jeho mimořádná odolnost byla prověřena rozsáhlým testováním. Senzor je v pouzdře hermeticky uzavřen a může být zcela ponořen do desinfekčního roztoku pro efektivní ochranu proti infekci.
 
Pohodlí pacienta
Inteligentní pouzdro senzoru s oblými hranami a velkou aktivní plochou přispívá k pohodlí pacienta a zvyšuje efektivitu snímkování.
 
Magnetický konektor
Díky třem dostupným velikostem jsou senzory Planmeca ProSensor® použitelné za všech okolností. Magnetický konektor mezi senzorem a řídícím boxem zabezpečuje vždy správné a snadné připojení jednou rukou.
 
Vysoce kvalitní snímky – bez kompromisů
LED indikátor a různé barvy světla na řídícím boxu znázorňují stav systému a provádějí vás celým procesem, aby byl výsledný snímek bezchybný. Planmeca ProSenzor je dostupný s rozhraním USB nebo Ethernet. Držák senzoru TrollByte Plus slouží pro snímkování celé čelisti a zajišťuje vysoce kvalitní snímky i v obtížně dostupných oblastech, aniž by se pacient cítil nepohodlně. 
 
Navíc také zvyšuje bezpečnost – když se zdroj rentgenového záření nebo pacient prudce pohnou, senzor se okamžitě odpojí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Intraorální zobrazení
Záruka: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz