XIOS Scan

Kód: SIRO014
1 Kč 1 Kč bez DPH

Xios Scan je perfektním startem pro digitální intraorální zobrazování.

  • Cena na vyžádání

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xios Scan zajistí nenásilný, jednoduchý vstup do světa digitálního rentgenového zobrazování. Pokud chcete přejít z filmu na digitální zobrazování, aniž byste se vzdali Vašich v praxi prověřených pracovních metod, technologie zobrazovací desky Vám nabízí nesčetně možností. Můžete profitovat z mnoha výhod digitálního zobrazování bez temné komory a chemikálií, zatímco Váš tým pokračuje ve Vašem obvyklém workflow.

Xios Scan se hladce integruje do práce s Dentsply Sirona rentgeny a softwarem, čímž docílíte lepší, bezpečnější a rychlejší intraorální diagnostiky.

  • Xios Scan pracuje s deskami speciálně navrženými pro tento skener, čímž dosahuje rozlišení 22 lp/mm.
  • Pro delší životnost desky bez škrábanců, které mohou negativně ovlivnit Vaši diagnózu, i při stálém používání.
  • Všechna relevantní nastavení jsou nejprve provedena v Sidexis 4 a skenovací proces se spustí sám automaticky, když je do skeneru umístěna zobrazovací deska.

Pro nejlepší kvalitu digitálního zobrazení a nejsnazší workflow
Xios Scan pracuje s výjimečným rozlišením až 22 lp/mm (teoretické rozlišení). Výsledkem jsou výjimečně ostré a detailní snímky – ideální podmínky pro přesnou diagnózu. Snímky se přenášejí přímo do Sidexis 4, zobrazovacího softwaru Dentsply Sirona, kde mohou být dále hodnoceny a diagnostikovány. Software disponuje jednoduchými ovládacími prvky pro pozdější editaci vzhledu snímků co se týče ostrosti, jasu a kontrastu.

Velmi jednoduché používání, díky dobře promyšlenému provoznímu designu
Všechny relevantní nastavení jsou nejprve provedena v Sidexis 4 a skenovací proces sám se automaticky spustí až tehdy, když je do skeneru umístěna zobrazovací deska. Pokud je zobrazovací deska do skeneru vložena nesprávným způsoben, skener to automaticky zaznamená a nedojde k žádnému zaznamenání. To pomáhá k eliminaci zbytečného opakovaného zobrazování.

Technické údaje
xios scan

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Intraorální skener
Záruka: 12 měsíců

Xios scan - workflow

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz