InLab MC X5

Nejprodávanější

new five axis laboratory unit inLab MC X5
InLab MC X5
Kód: 6468560
 
1 Kč
(1 Kč bez DPH)
1 položek celkem

Cena

12
112

Značky

Položek k zobrazení: 1
new five axis laboratory unit inLab MC X5
1 Kč bez DPH
1 Kč

Laboratorní pětiosá fréza inLab MC X5 byla navržena jako univerzální pětiosá výrobní jednotka, která splňuje požadavky zubních laboratoří na nákladově efektivní výrobu. Dentsply...

Kód: 6468560

Svoboda zpracování pro zubní techniky

Jednotka inLab MC X5 byla navržena jako univerzální 5ti osá výrobní jednotka, která splňuje požadavky zubní laboratoře na nákladově efektivní výrobu. Dentsply Sirona nabízí vaší laboratoři větší nezávislost co se týče materiálu a indikací, a také zpracování externích CAD dat.

inEM

Široká škála indikací
Škála aplikací pro inLab MC X5 stále roste, což umožňuje zubní laboratoři ještě produktivněji využít její hlavní investici. Různě zpracované výšky disků a pracovní úhly poskytují flexibilitu při výrobě implantáty nesených náhrad se silně rozbíhavými osami kanálu pro šroub nebo úhly preparace.

Otevřenost
InLab MC X5 je otevřená výrobní jednotka. Je perfektním doplňkem inLab komponent inEos X5 a inLab software, lze ji však použít také k produkci jiných STL dat náhrady, včetně implantáty nesených náhrad s kanály pro šroub. Poněvadž má jednotka svůj CAM modul, lze ji flexibilně připojit k jiným CAD systémům.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz