HUB

Kód: 6637362
79 000 Kč 65 289 Kč bez DPH

HUB - rozbočovač uchovává data k dispozici ve všech zařízeních, takže není třeba znovu vytvářet data pacientů nebo přenášet případ\ z jednoho zařízení na druhé. Již si nemusíte dělat starosti se selháním pevného disku nebo opětovného selhání systému. Díky duplicitním záložním kopiím jsou vaše data vždy k dispozici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlepšené pracovní postupy a úplná bezpečnost dat pro vaši praxiPokud máte v plánu provozovat více než jednu akviziční jednotku, Hub je pro vás ideální. Rozbočovač uchovává data k dispozici ve všech zařízeních, takže není třeba znovu vytvářet data pacientů nebo přenášet případy z jednoho zařízení na druhé.

Již si nemusíte dělat starosti se selháním pevného disku nebo opětovného selhání systému. Díky duplicitním záložním kopiím jsou Vaše data vždy k dispozici!!!

V tomto videu se dozvíte podrobně, co vám může Hub nabídnout:


Univerzální zařízení-výhody
Uchovává všechny data pacientů a data z CAD/CAM synchronizovaně ve všech ordinacích. Ve stejnou chvíli jsou aktuální data připravena na všech zařízeních. Vaše data jsou v bezpečí, nejsou zranitelná vůči počítačovým útokům. A toto jsou pouze tři z Hubových výhod.

Konzistentní údaje v praxi

Hub je ideální pro uživatele s více ordinacemi. Všechna dostupná data jsou distribuována do všech kompatibilních zařízení v síti.

Snadné použití
Díky automatické konfiguraci není nutné nastavení a není třeba najmout technika. Stačí připojit Hub do sítě a ta se konfiguruje sama.

Zjednodušený pracovní postup
Rozbočovač uchovává data ve všech zařízeních, takže není třeba znovu vytvářet data o pacientech nebo přenášet případy z jednoho zařízení na druhé. Hub také ukládá a koordinuje data o stavu úlohy a umožňuje zaměstnancům bezplatně provádět objednávky ve volném čase bez nutnosti připomenutí.

Ochrana před ztrátou dat
Pokud jde o ukládání případů, duplicitní kopie poskytují ochranu před ztrátou dat. Úložiště a přenos dat Hub je bezpečně šifrován tak, že i naši technici nemají přístup k Vašim datům mimo Vaši kancelář. Rozbočovač nemá žádné zranitelnosti, aby byl náchylný k krádeži nebo zneužití, a zajišťuje tak maximální ochranu soukromí Vašich pacientů.

X_smart_iq   1508764095876   HUB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz