Panoramatický rentgen Planmeca ProMax 3D s

Kód: HDT0018
Značka: Planmeca
1 Kč 1 Kč bez DPH
Planmeca ProMax 3D s je ideální CBVT přístroj pro snímkování malých detailů, jednotlivých implantátů a zubů moudrosti.
  • Cena na vyžádání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je to skutečný all-in-one přístroj poskytující digitální panoramatické, cefalometrické a 3D snímkování a také dokonalé nástroje zobrazovacího software. Planmeca ProMax 3D s produkuje čisté snímky se sníženou dávkou záření. Je založen na platformě Planmeca ProMax využívající SCARA technologii.
Pro snímkování malých detailů
Planmeca ProMax 3D s je ideální pro snímkování menších cílových oblastí. Velikost objemu je možné zvolit mezi Ø42 x 42 mm až Ø50 x 80 mm. Snímkovat se může kdekoliv v maxilofaciální oblasti. Velikost snímku je optimální např. pro jeden implantát nebo zub moudrosti, rovněž pro implantologickou chirurgii a ortodontickou a periodontickou léčbu. Základní objemy se mohou spojovat dohromady, vytváří tak větší diagnostickou oblast.
 
Malá radiační zátěž
Planmeca ProMax 3D s používá Cone Beam Volumetric Tomography (CBVT) technologii. Je ideální pro snímkování maxillofaciálních komplexů. Používá rentgenový svazek ve tvaru pyramidy, který skenuje zvolenou cílovou oblast v jediném půlkruhovém snímání. To je opakem oproti CT přístroji, který skenuje axiální vrstvy ve vícenásobném kruhovém snímání. Během snímkování je každý snímek vytvořen použitím krátkého rentgenového pulzu, oproti kontinuálnímu záření u CT. Celkový čas skenování je 18 vteřin pro jeden objem, ale efektivní expoziční čas je pouze 3 vteřiny.
 
Detailní snímky
Patentovaný 3D rekonstrukční algoritmus od společnosti Planmeca transformuje originální 2D naskenované snímky do vysoce kvalitního 3D zobrazení. Algoritmus zpracovává vysoce kontrastní objekty, jakými jsou např. implantáty a amalgámové výplně, a vytváří tak nezkreslené studie. Zrekonstruovaný objemový snímek se skládá z milionů voxelů. Tyto voxely jsou izotropní, což umožňuje přesné měření 1:1. Malý rozměr voxelů vytváří detailní snímky s vysokým rozlišením bez artefaktů.
 
Smartpan
Unikátní zobrazovací systém SmartPan používá multifokální technologii pro 2D panoramatické snímkování. Technologie SmartPan umožňuje po expozici zvolit optimální panoramatickou vrstvu. Při 2D SmartPan snímkování se používá stejný senzor jako při 3D.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D zobrazení
Záruka: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz