Panoramatický rentgen Planmeca ProMax 3D Plus

Kód: HDT0014
Značka: Planmeca
1 Kč 1 Kč bez DPH
Dovolujeme si představit nového člena do Planmeca ProMax 3D ® rodiny.Planmeca ProMax 3D Plus je CBVT přístroj pro snímání a diagnostiku maxilofaciální oblasti.
  • Cena na vyžádání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dovolujeme si představit nového člena do Planmeca ProMax 3D ® rodiny.
Planmeca ProMax 3D ® Plus
Je to skutečný all-in-one přístroj poskytující:
  • panoramatické snímkování
  • cefalometrické a 3D snímkování
  • dokonalé nástroje zobrazovacího softwaru

Planmeca ProMax 3D Plus je CBVT (Cone Beam Volume Tomography) přístroj pro snímání a diagnostiku maxilofaciální oblasti: poskytuje snímky od nejmenší velikosti objemu až po snímky celé lebky. Planmeca ProMax 3D Plus produkuje čisté snímky se sníženou dávkou záření. Je založen na platformě Planmeca ProMax využívající SCARA technologii.

Malá radiační zátěž

Planmeca ProMax 3D Plus nabízí největší výběr velikostí objemů, od nejmenších (Ø40 x 50 mm) pro snímkování jednotlivých zubů, až po snímky maxilofaciální oblasti o velikosti Ø140 x 90 mm. Pro všechny účely je možno najít vhodnou velikost objemu, např. pro endodoncii požadující vysoké rozlišení, pro implantologii požadující snímky s menším zorným polem a pro ortodoncii požadující velké rozměry snímku. Základní objemy se mohou spojovat dohromady a vytvářet větší snímky anatomie pacienta.

Detailní snímky

Patentovaný 3D rekonstrukční algoritmus od společnosti Planmeca transformuje originální 2D naskenované snímky do vysoce kvalitního 3D zobrazení. Algoritmus zpracovává vysoce kontrastní objekty, jakými jsou např. implantáty a amalgámové výplně, a vytváří tak nezkreslené studie. Zrekonstruovaný objemový snímek se skládá z milionů voxelů. Tyto voxely jsou izotropní, což umožňuje přesné měření 1:1. Malý rozměr voxelů vytváří detailní snímky s vysokým rozlišením bez artefaktů. 

Nepřekonatelné snímkovací programy

Planmeca ProMax 3D Plus vyhovuje velkému množství diagnostických požadavků v: implantologii, endodoncii, periodoncii, ortodoncii a také zubní a čelistní chirurgii a TMJ analýze. Vytváří celé anatomické struktury, úhly a jasně viditelné cíle a produkuje objemové studie horní a dolní čelisti s velkým rozlišením, plně zobrazuje všechny typy ortodontických vadných okluzí a vytváří přesné TMJ studie. 

Smartpan

Unikátní zobrazovací systém SmartPan používá multifokální technologii pro 2D panoramatické snímkování. Technologie SmartPan umožňuje po expozici zvolit optimální panoramatickou vrstvu. Při 2D SmartPan snímkování se používá stejný senzor jako při 3D.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D zobrazení
Záruka: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz